Warning: include(class/form.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/adversite/ftp/klinikabiorezonansu.pl/view/view.php on line 32

Warning: include(): Failed opening 'class/form.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in /home/adversite/ftp/klinikabiorezonansu.pl/view/view.php on line 32

pn-śr-pt: 7.30 - 19.00
wt-czw: 7.00 - 15.00

ul. Towarowa 35 lok. 106
00-869 Warszawa

kontakt@klinikabiorezonansu.pl
tel.: (22) 394 36 67; 601 718 448

Dlaczego testy alergiczne i terapie w BRT  Medic?

 

  • W klinice BRT Medic posiadamy najbogatszą ofertę próbek alergenów – ok. 900 szt. Dzięki temu jesteśmy w stanie szybko i precyzyjnie określić, który alergen wywołuje reakcje alergiczną, a następnie usunąć alergię i zmniejszyć cierpienie pacjenta. Częstymi alergenami są alergeny z otoczenia pacjenta np.: kurz domowy, proszek do prania, płyn do kąpieli czy sierść zwierząt. BICOM optima daje możliwość przetestowania próbki alergenu dostarczonego przez pacjenta i sprawdzenia czy dana substancja uczula.
  • Co więcej, pracujemy na najlepszej wersji aparatu BICOM optima – B25, która jest numerem 1 w biorezonansie.
  • Urządzenie posiada certyfikat UE dla urządzeń medycznych grupy IIa.
  • BICOM optima, w odróżnieniu od poprzedniej wersji urządzenia jaką był BICOM 2000, charakteryzuje się m.in. dodatkowym kanałem (kanałem II), który zwiększa skuteczność terapii. Leczymy skutecznie, ponieważ nasze terapie są intensywniejsze.
  • Korzystamy z nowego istotnego poziomu terapii – niskiego głębokiego zakresu częstotliwości od 1-25 Hz. Jest to niezwykle istotny zakres częstotliwości w której osadzone są również drgania fal mózgowych. Umożliwia nam to coś co do tej pory nie było możliwe terapeutycznie. Możemy usuwać lub regulować blokady na poziomie koordynacyjnym, ponieważ mózg jest głównym centrum koordynacyjnym organizmu.
  • Dzięki dodatkowemu modułowi stabilizacyjnemu stosujemy jednocześnie z terapią informacje substancji stabilizujących takich jak np. ampułki z testu 5 elementów czy KTT. W ten sposób obciążony układ, organ może być stabilizowany (równocześnie w czasie trwania terapii) i wspomagany kompleksowo.