Warning: include(class/form.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/adversite/ftp/klinikabiorezonansu.pl/view/view.php on line 32

Warning: include(): Failed opening 'class/form.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php:/usr/share/pear') in /home/adversite/ftp/klinikabiorezonansu.pl/view/view.php on line 32

pn-śr-pt: 7.30 - 19.00
wt-czw: 7.00 - 15.00

ul. Towarowa 35 lok. 106
00-869 Warszawa

kontakt@klinikabiorezonansu.pl
tel.: (22) 394 36 67; 601 718 448

 

Depresja to choroba, która może dotknąć każdego z nas bez względu na płeć, wiek i wykształcenie.

 Według Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) stanowi obecnie czwarty najpoważniejszy problem na świecie. Jest to choroba należąca do grupy zaburzeń afektywnych, przewlekła, ciężka i mająca tendencje do nawrotów. Sama nie ustępuje!

Do najczęstszych objawów depresji należą:

- obniżenie nastroju;

- utrata zdolności odczuwania przyjemności;

- mniejsza ilość energii;

- osłabienie wytrzymałości fizycznej;

- problemy z bezsennością lub nadmierną sennością;

- zaburzenie rytmu okołodobowego;

- obniżenie poziomu samooceny;

- przygnębienie;

- pesymizm;

-zmęczenie

Czynniki ryzyka w depresji:

Istotną rolę w depresji pełnią czynniki genetyczne, które predysponują do łatwiejszego popadania w nią. Na rozwój choroby wpływają też stres, klimat – brak światła słonecznego. Zaburzać neurotransmitery mogą również obciążenia toksynami, brak substancji odżywczych oraz zakażenia patogenami. Mamy bowiem na co dzień kontakt z coraz większą ilością związków chemicznych. Toksyny, które nas zatruwają to m.in. formaldehyd z materiałów biurowych, związki  chemiczne z farb, wykładzin, paneli, PCB, dodatki spożywcze, metale ciężkie w powietrzu i wodzie, spaliny samochodowe, parabeny z kosmetyków i wiele, wiele innych.

Diagnostyka i leczenie depresji w klinice

 

Leczenie depresji dobrze jest zacząć od zrównoważenia środowiska wewnętrznego i oczyszczenia organizmu z toksyn. W tym celu zalecamy wykonanie diagnostyki obciążeń organizmu. Jeśli okaże się, że w organizmie doszło do zakażeń patogenami oraz nagromadzenia toksyn pomożemy w oczyszczeniu organizmu.

 

 

 

Po terapii oczyszczającej w naszej klinice może się okazać, że nie będzie Ci potrzebny psychiatra lub/i psycholog albo ich pomoc będzie szybsza.

Alternatywę może stanowić rozpoczęcie leczenia od terapii antydepresyjnych, które wpływają na zmniejszenie wrażliwości na bodźce nerwowe, wyrównanie zaburzenia centralnego układu nerwowego, wyrównanie poziomu serotoniny i pobudzenie wytwarzania endorfin, a co za tym idzie przywrócenie radości i zadowolenia . Ponadto u osób stosujących terapie antydepresyjne wzmacniana jest odporność oraz aktywizują się siły witalne organizmu.

Atutami naszej terapii są: całkowite bezpieczeństwo, niepowodowanie uzależnień oraz brak działań ubocznych. Istnieje także możliwość przedłużenia czasu działania terapii stosując Bicom chip.