pn-śr-pt: 7.30 - 19.00
wt-czw: 7.00 - 15.00

ul. Towarowa 35 lok. 106
00-869 Warszawa

kontakt@klinikabiorezonansu.pl
tel.: (22) 394 36 67; 601 718 448


Badanie urządzeniem Bicom Optima jest najdokładniejszym badaniem biorezonansowym dostępnym obecnie na rynku. Działa w dwóch zakresach częstotliwości. Oprócz zakresu podstawowego od 10Hz – 150kHz posiada niezwykle istotny zakres niskich głębokich częstotliwości od 1 – 25Hz, którego nie posiadają inne urządzenia biorezonansowe.  Zakres ten jest bardzo istotny, ponieważ to w nim osadzone są m.in. drgania fal mózgowych.

W przeciwieństwie do starszych wersji aparatu Bicom – np. Bicomu 2000, nasz aparat – Optima charakteryzuje się kanałem dodatkowym (tzw. Kanałem II), który zwiększa skuteczność terapii. Leczymy skutecznie, ponieważ nasze terapie są intensywniejsze od innych terapii biorezonansowych.

Nie polegamy na cyfrowych, uśrednionych zapisach częstotliwości patogenów wgranych do urządzeń skanujących, vegatestów.

Stosujemy analogowe oryginały w postaci ampułek co jest dla nas bardziej pracochłonne, trudniejsze w wykonaniu ale zdecydowanie dokładniejsze dla pacjenta w jego diagnozie i terapii.

Trafiają do nas pacjenci, u których skaner wykrył szereg patogenów, czego my często nie możemy potwierdzić w 100% z powodu braku częstotliwości drgań niektórych patogenów w organizmie. Wskazania urządzeń skanujących są po prostu mniej dokładne i obarczone sporym błędem.

Urządzenie Bicom Optima posiada najwyższy europejski certyfikat ISO – 9002 dla sprzętu medycznego.